770 tysięcy kalendarzy "366 dni z Maryją" może znaleźć się w polskich domach - także w Twoim!
Nie czekaj aż wyczerpie się nakład!
wysłaliśmy już
0%egz.
3079
Egzemplarzy
pozostaje w magazynach

Wspaniały prezent dla kogoś, na kim Ci zależy!

Myślisz, co podarować komuś bliskiemu? „Kalendarz 366 dni z Maryją” to rewelacyjny pomysł na prezent! Pomyśl tylko - dzięki Tobie w jego domu na cały rok zagości Matka Boża, która w swoim fatimskim wizerunku będzie przypominała mu o Bogu obecnym w Eucharystii!

Bóg obecny w Sakramencie Eucharystii…

Być może nie wiesz o tym, że... w 2020 roku obchodzimy 700-lecie ustanowienia na ziemiach polskich uroczystości Bożego Ciała. Czy to nie wspaniała okazja, by przypomnieć nam samym i naszym bliskim o rzeczywistej obecności Pana Jezusa w Sakramencie Eucharystii – o czym na co dzień często zapominamy?

Właśnie dlatego w tym roku kalendarz poświęciliśmy tej wyjątkowej tematyce. Znajdziesz w nim bardzo ciekawe i informacje na temat kultu Najświętszego Sakramentu – związane na przykład z adorowaniem Najświętszego Sakramentu, uroczystościami ku jego czci, przyjmowaniem Komunii Świętej. Są to kwestie, które nie tylko warto, ale i trzeba znać!
monstrancja
Tak, chcę otrzymać
wyjątkowy kalendarz „366 dni z Maryją”
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01
image01

Dlaczego warto zawiesić go w swoim domu?

  • Blisko Ciebie będzie obecna Matka Boża, która na tle pięknych polskich krajobrazów przypomni o Bogu obecnym w Eucharystii!

  • Żadne ważne religijne wydarzenie nie umknie Twojej uwadze! - Na kalendarzu zaznaczyliśmy bowiem wszystkie święta i uroczystości kościelne!

  • Z łatwością sprawdzisz, wspomnienie jakiego świętego lub błogosławionego przypada na dany dzień, a więc jakiego orędownika możesz szczególnie prosić o pomoc, a jakiemu podziękować za opiekę!

Zamawiam Kalendarz

„366 dni z Maryją” na rok 2020

Jego koszt to tylko 8zł za egzemplarz. Nie musisz wpłacać teraz, możesz zrobić to dopiero po otrzymaniu przesyłki.
Koszty pocztowe pokrywa Stowarzyszenie.
Wpisz poniżej swoje dane teleadresowe. Posłużą nam, aby przesłać Ci kalendarz.
Kalendarium
Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31- 064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wykonania zamówienia i wsparcia akcji, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust.1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu ze Stowarzyszeniem w związku z jego celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i ...
więcej >>